Zamknij X
Objawy - cholesterol

Cholesterol

objawy.org.pl

Forum

Czy można obniżyć cholesterol bez leków? (chory)
Cholesterol najlepiej obniżać poprzez aktywność fizyczną oraz zbalansowaną dietę. Dodatkowo pomagają suplementy diety (polecam North cardio+ dla osób po 35 roku życia- wraz z wiekiem niestety trzeba bardziej uważać na swoje zdrowie)
(więcej...)

4
Podwyższony cholesterol (bella)
Bierz kwas Omega 3. Ja też mam jeszcze trochę podwyższony cholesterol i nie zaliczam się do osób otyłych(ważę trochę więcej od Ciebie Mój lekarz mówi,że nie mam powodów do zmartwień ponieważ kiedyś normy były inne i wtedy moje wyniki były bardzo dobre,a teraz jak normy zmienili(obniżyli) to wynik jest podwyższony. Jak nie masz innych objawów to nie masz powodu do niepokoju.Możesz sobie zrobic jeszcze dodatkowe badania:morfologia TSH. Branie kwasu Omega 3 przywraca równowagę w zaburzeniach przemiany cholesterolu.
(więcej...)

2
Cholesterol (Mirka)
Polecam Ci fantastyczną książeczkę - broszurkę: "Dieta a choroby serca" xxx. Scharffenburga. Wbrew temu co mówi tytuł - niemal cała jest o cholesterolu i mówi jak go skutecznie obniżyć :) A kosztuje jakieś 5 zł.
(więcej...)

3
Za duży cholesterol (Monika B.)
Niestety ja również mam podwyższony cholesterol, ale chce stosować dietę proteinową. Dużo przeczytałam o niej na stronie dieta-proteinowa.net.pl i tak się zastanawiam czy pomoże mi ona obniżyć poziom LDL?
(więcej...)

3
Wysoki poziom cholesterolu i ból wątroby (Kazimierz55)
Kolego w takim wypadku jedyne co Ci radzę to iść jak najszybciej do lekarza i zrobić odpowiednie badania. Skoro masz wysoki poziom cholesterolu to zapewne twój tryb życia (szczególnie dieta) był daleki od idealnego, więc prawdopodobnie zniszczyłeś sobie wątrobę. Ratuj to co jeszcze zostało. Zdrowia życzę.
(więcej...)

6
ziała a cholesterol (Franciszka)
Słyszałam od sąsiadki, że są zioła obniżające cholesterol interesuje mnie to czy one faktycznie coś dają. Jeśli takie są to gdzie można je kupić?
(więcej...)

1
aronia na cholesterol (Zigi)
Słyszeliście o zastosowaniu aronii w walce z cholesterolem. Ja chciałabym wiedzieć w jakiej postaci i ilości przyjmować tę owoc. Czy robić jakieś przetwory, czy pić soki? Ale w jakich ilościach by były efekty?
(więcej...)

1
choresterol dieta ()
Witam Mam podwyższony cholesterol i chciałabym zacząć stosować jakąś dietę na obniżenie. Jaka dieta była by najlepsza na podwyższony cholesterol.
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
nosił wilk razy kilka ponieśli i...

Pozostałe tematy: