Objawy - cholesterol

Cholesterol

objawy.org.pl

Tytuł:  Czy można obniżyć cholesterol bez leków?
Autor:  chory
11.5.2010, 11:15
znacie może jakieś sposoby na obniżanie poziomu cholesterolu? Moja mama zrobiła sobie badania i badania wykazały że ma za wysoki poziom. Mama nie chce stosować żadnych leków, bo nie są one obojętne dla organizmu jeśli chodzi o działanie uboczne itd. dlatego szukam jakichś naturalnych preparatów, które można by stosować w codziennej diecie. Proszę pomóżcie

Autor:  dida
14.5.2010, 08:44
pytasz co można zrobić aby obniżyć cholesterol? moja odpowiedż brzmi: oczywiście dieta gdzie unikasz tłuszczy zwierzęcych, zastępujesz je roślinnymi, unikasz serów żółtych, jajek, podrobów, ograniczasz mięso czerwone, jesz warzywa i owoce.... Ważna jest też wzmożona aktywność fizyczna: ćwiczenia obniżają zły cholesterol! mam nadzieję że rezygnacja alkoholu i papierosów rozumie sie sama przez się... pozdrawiam

Autor:  ktoś
14.5.2010, 08:54
Od 2 miesięcy zwalczam zły cholesterol dietą,Za miesiąc mam następne badania sprawdzająxxx jest pewne wysoki pozoim cholesterolu nie zawsze jest związany ze złymi nawykami żywieniowymi i brakiem sportu ,czasamijest on" produkowany" w nadmiarze przez organizm i wtedy nic innego jak witajcie prochy Porady dziewczyn są trafione w 10 Dodałabym tylko kieliszek czerwonego ,wytrawnego wina do walki z cholesterolem

Autor:  maaarek
29.7.2010, 10:16
Cholesterol najlepiej obniżać poprzez aktywność fizyczną oraz zbalansowaną dietę. Dodatkowo pomagają suplementy diety (polecam North cardio+ dla osób po 35 roku życia- wraz z wiekiem niestety trzeba bardziej uważać na swoje zdrowie)

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest kwadratowe: koło czy kwadrat?

Pozostałe tematy: